مستند «زیمل بلوچستان» (نواهای کهن) در کافه گالری «آس» تهران به نمایش در می‌آید

  • نویسنده : کاوش میرآقاسی
  • موضوع : نقد و بررسی

منصور جهانی ـ نخستین نشست نمایش و نقد فیلم مستند با نمایش فیلم مستند «زیمل بلوچستان» (نواهای کهن) به کارگردانی «مازیار مشتاق گوهری» در کافه گالری «آس» تهران برگزار خواهد شد.
سلسله نشست‌‌های نمایش و نقد فیلم مستند با دبیری «مونا زاهد» در کافه گالری «آس» تهران برگزار خواهد شد و نخستین جلسه آن؛ ساعت ۴ بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۱ اسفند ماه جاری میزبان فیلم مستند «زیمل بلوچستان» (نواهای کهن) به کارگردانی «مازیار مشتاق گوهری» خواهد بود؛ در این برنامه «ناهید رضایی» به عنوان منتقد، به نقد و بررسی این اثر خواهد پرداخت و پس از تماشای فیلم، تماشاچیان نظرات خود را ارائه خواهند داد.
فیلم مستند «زیمل بلوچستان» (نواهای کهن) درباره سفر خواننده و نوازنده مردی بلوچ به نام «گل محمد بلوچی» در بلوچستان است. او برای گذران زندگی مشغول مسافرکشی بین شهری است و می‌خواهد گروه موسیقی جدیدی تشکیل دهد. به همین منظور، بلوچستان را می‌گردد و با اساتید و علاقمندان موسیقی محلی بلوچ که هنوز در قید حیات هستند ملاقات کرده تا در نهایت گروهی را با تمام مشکلات تشکیل دهد.
گالری «آس» تهران به مدیریت دکتر «کامران هروی»، مدیر هنری «مونا زاهد» و همچنین مشاور هنری دکتر «حمید پازوکی» در خیابان شریعتی، بالا‌تر از قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۸۳۱ واقع شده است.

برای اطلاع بیشتر:
https://telegram.me/acegallerytehran
مدیریت روابط عمومی گالری «آس» تهران.

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *