پخش مستند «آقای خاص» بعد از ماه رمضان…

  • نویسنده : کاوش میرآقاسی
  • موضوع : اخبار موسیقی

پژواک موزیک:

شاهین صمدپور کارگردان مستند مرتضی پاشایی ،از عرضه مستند «آقای خاص» با محوریت زندگی مرتضی پاشایی پس از ماه رمضان در بازار خبر داد.

وی افزود: تولید این مستند از فردای روزی که مرتضی پاشایی عزیز از میان ما پرکشید آغاز شد و با حضور عوامل تولید این کار در مقابل تالار وحدت به سراغ دوستان مرتضی رفتیم و با آنها گفتگو کردیم. همچنین تصاویری که گروه های دیگر مستندسازان در رابطه با خواننده موسیقی پاپ در مراحل مختلف بیماری و یا صحنه هایی از اجرای کنسرت پاشایی را داشتند هم در اختیار ما قرار دادند.

صمدپور اضافه کرد: در مستند «آقای خاص» همه نزدیکان و دوستان و وابستگان مرحوم پاشایی از جمله پدرو مادر مرتضی که در این زمینه بسیار با ما همکاری کردند حضور دارند. تصاویری از اتفاقات و عکس هایی از همکلاسی‌ها و اردوهای مرتضی در اختیار ما قرار گرفت.

کارگردان «آقای خاص» تصریح کرد: سیدجواد هاشمی کار تدوین این مجموعه را بر عهده دارد و صداگذاری آن هم به پایان رسیده و تنها منتظر انعقاد قراردادی با یک دفتر پخش هستیم تا کار پس از ماه رمضان وارد بازار شود.

وی در پایان بیان کرد: مدت زمان این مستند ۶۰ دقیقه است و در آن از تصاویر آرشیوی بسیاری بهره جستیم. در ساخت این مستند منصور پاشایی تهیه کننده، الیاس صفدری مدیر تصویربرداری، منوچهر صانعی تدوینگر و سید جواد هاشمی تهیه کننده از دیگر عوامل ساخت هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *