نوبخت : لغو کنسرت ها به نفع امنیت اجتماعی نیست

  • نویسنده : کاوش میرآقاسی
  • موضوع : اخبار موسیقی

پژواک موزیک: محمد باقر نوبخت “سخنگوی دولت و معاون رئیس‌جمهور” با خبرنگاران رسانه‌های گوناگون دیدار داشت و صحبت بار دیگر به لغو کنسرت‌ های موسیقی کشید.

نوبخت در این باره گفت: کنسرت‌ ها اگر شرایط لازم را داشته باشند مجوزهای لازم را می‌گیرند ، اما اینکه قبل از برگزاری یک کنسرت پیش‌بینی کنیم که ممکن است شرایط برگزاری کنسرت در آن رعایت نمی‌شود درست نیست. ما لغو کنسرت را برای امنیت اجتماعی نافع نمی‌دانیم و دستگاه‌های مربوط نیز بر اساس اختیارات خود به کنسرت‌ها مجوز داده‌اند.

او به این مسأله اشاره داشت که باید همه کمک کنند تا آرامش در کشور حکم‌فرما باشد. او بعد از رئیس‌جمهور ، علی جنتی ، محمد جواد ظریف ،‌ حسام‌الدین آشنا ، علی مرادخانی و پیروز ارجمند ، دیگر عضو هیأت دولت است که در این باره اظهار نظر صریح داشته و لغو کنسرت‌ ها را مسأله‌ ای دانسته که به صلاح کشور نیست.

نوبخت همچنین در پاسخ به سوالی درباره حاشیه‌های اتفاق افتاده در افطاری‌ های رئیس‌جمهور گفت: نگاه دکتر روحانی این است که از همه ظرفیت‌های داخلی استفاده شود و انتظار هم همین بود که حرف‌های متفاوتی بیان شود و این حداقل انتظار از طرف مقابل است که به حرف‌های طرف دیگر گوش کند و این جلسات نمونه زمینه‌چینی برای گسترش همدلی است. به نظر می‌رسد منظور او سخنان “حجت‌الاسلام ادیب” باشد که در میهمانی رئیس‌جمهور در این خصوص صحبت کرد.

 

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *