علی زند وکیلی در تهران به روی صحنه رفت

 


پژواک موزیک : 

علی زند وکیلی شامگاه ۳ و ۴ دی ماه با اجرای قطعاتی از آلبوم “رویای بی تکرار” در سالن همایش های برج میلاد به روی صحنه رفت.

پیش از آغاز این اجرا تیزر آلبوم جدید این خواننده “رویای بی تکرار” پخش شد و علی زند وکیلی پس از ورود و اجرای قطعه اول ، از تاخیر در پخش آلبوم عذرخواهی کرد و گفت:” اما امشب قطعاتی از این آلبوم را با جان و دل اجرا خواهیم کرد.”

علی زند وکیلی قطعاتی از آلبوم “یادی به رنگ امروز” را اجرا کرد و سپس به سراغ پنج قطعه از آلبوم جدیدش رفت که با استقبال حاضرین مواجه شد.

همچنین اجرای قطعات “سیه موی” و “لالایی” که از محبوب ترین قطعات این خواننده هستند با همخوانی بی نظیر حضار سالن همراه شد.

گروه “زند” که شامل سینا و سحاب علم ، شایان ریاحی ، امید غفوریان ، رامتین اتابکی و افشین بابایی است در این کنسرت علی زند وکیلی را همراهی کردند.

همچنین پدرام و میلاد درخشانی ، مهدی یغمایی ، محمد زند وکیلی ، رضا تاجبخش ، فیروز ویسانلو ، شقایق فراهانی ، بهاره رهنما ، لیندا کیانی ، نیوشا ضیغمی ، مرجانه گلچین ، جمشید هاشمی ، سجاد افشاریان ، صابر خراسانی و احسان کرمی از مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

محمود شبیری (مدیر برنامه های علی زند وکیلی) نیز در پایان اجرا در جمع خبرنگاران از انتشار قطعی آلبوم “رویای بی تکرار” در دی ماه خبر داد.

این کنسرت به همت شرکت رنگین کمان جوان و به تهیه کنندگی سپهر صاحبی برگزار شد.

تنظیم کننده : کیمیا دشتی

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *