شبی گرم، در زمستانی سرد، با پازل بند

پژواک موزیک:

پازل بند که بعد از انتشار آلبوم «قایق کاغذی»، در جزیره کیش  و شهر یزد کنسرت‌های خود را برگزار کرده بود، این بار کنسرت خود را در تهران اجرا کرد و در این کنسرت گلچینی از محبوب‌ترین قطعات آلبوم «قایق کاغذی» به همراه چند تک آهنگ منتشرشده خود را برای هواداران خود اجرا کردند و شبی زمستانی را با وجود هوادارانشان به گرم ترین شب سال تبدیل کردند.
در ابتدای اجرای این کنسرت آرین بهاری به روی صحنه خاص سالن میلاد نمایشگاه آمد و در بالای یکی از سکوها ایستاد و ریمیکسی از قطعات نمیمونه، گریه چیه و بارونای نم نم را اجرا کرد و پس از پایان هر آهنگ اعضای گروه پازل  به‌  روی صحنه آمدند.
قطعات دریا، اصلا دلم خواست، یکی تو قلبمه، لحظه‌ به ‌لحظه، چشم چشم، چی میشه، خاطره بچگی، یه صدا، قایق کاغذی، آخرش رسید، کم‌کم، میخندم و گریه چیه قطعات دیگری بودند که به ترتیب اجرا شد.
در این میان علی رهبری گفت : می‌خواهم کسی را تشویق کنید که رفیق روزهای سخت من بوده و هست.کسی که لحظه‌لحظه کنار من بوده و تحقق رویای پازل بند بدون بودنش امکان نداشت؛ آرین بهاری.
سپس درحالی‌که هواداران به ‌شدت آرین بهاری را تشویق می‌کردند ، رهبری ادامه داد : « امیدوارم روزی برسد که من و آرین باهم بخوانیم و این اتفاق حتماً خواهد افتاد.
سپس آرین بهاری خطاب به هواداران گفت : « امشب بهترین شب زندگی‌ام است.چون تمام‌ تلاش هایمان با حضور شما نتیجه داد.از تک ‌تک شما عزیزان ممنونم که به پازل فرصت دیده شدن دادید.
قطعه دنیامیا که به زودی به صورت تک آهنگ منتشر می شود نیز با اجرای زنده توسط علی رهبری و نواختن پیانو صورت گرفت.
محمد علیزاده، محسن رجب پور، سامان امامی ، حامد همایون ، فرشید ادهمی ، کیان دارات ، بابک بابائی و نیما معین ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.
در آخر نیز قطعه نگم برات به صورت بیز اجرا شد.
اعضای گروه پازل را سعید جامع (درامز) ، نیما عباسی (گیتار الکتریک)، حمید یزدان فر (گیتار بیس)، نوید رهنما (سازهای کوبه‌ای)، میلاد دهقان (کیبورد) و سهراب ستاری (ویولن) تشکیل می دادند.
گفتنی است این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری «آوازی نو» به مدیریت «حسن اردستانی» برگزار شد.

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *