بمب امید حاجیلی برای بار دوم منفجر شد!!

پژواک موزیک – شکیبا میرآقاسی: 

 دوم اسفند ماه امید حاجیلی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را  با انرژی همیشگی خود منفجر کرد.  این کنسرت به همت موسسه «رویال هنر پارس» و به تهیه کنندگی «پویا زارع فرد و مجید عبدی» برگذار شد.

در آغاز اجرا ویدئو کلیپی پخش شد که خود امید حاجیلی با تماشاچیان صحبت کرد و خوشامد گفت. سپس قسمتی از قطعه ی برای عاشقی دیره در این ویدئو خوانده شد.

نوازنده ها رو استیج آمدند و کنسرت با آهنگ دوست دارم آغا ز شد و امید حاجیلی با عینک آفتابی به روی صحنه آمدو

پس از هیجانی که به مردم با اجرای این آهنگ داده شده بود قطعه ی ربابه اجرا شد که با تک نوازی خود امید حاجیلی همراه  بود. سپس قطعه ی برای عاشقی دیره اجرا شد.

برای اجرای آهنگ بعدی امید حاجیلی از مرتضی کریمی نوازنده ی عود دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید و ابتدا سولو نوازی  قطعه ای محلی توسط این نوازنده اجرا شد و سپس قطعه ی باغ مولوی با یاد ناصر عبدالهی   اجرا شد.

سپس قطعه های افتاد و عشق منی  اجرا شد و پس از آن امید حاجیلی  قطعه ی بی اختیار ر ا که خود پیانوی آنرا می نواخت اجرا کرد و آن را تقدیم به مرحوم ناصر عبدالهی کرد.

سپس از استاد اسدالهی (نوازنده ی ساز آذری به نام ناواره) و پسرانشان دعوت شد تا به روی صحنه بیایند و قطعه ی پر انرژی دلبر اجرا شد. پس از این اجرا تک نوازی آذری توسط وحید اسدالهی  و پسرانشان صورت گرفت  و قطعه ی بری باخ با نوازندگی ایشان و خواندن امید حاجیلی اجرا شد که با استقبال کم نظیری توسط مردم روبرو شد.

قطعه ی بعدی که اجرا شد قطعه ی وای وای بود که هنگام اجرای این آهنگ  محسن افشانی و هادی کاظمی روی استیج آمدند و با حاجیلیتو عکس سلفی گرفتند.

در ادامه  امید حاجیلی از بهترین نوازنده ی گیتار ایران یعنی استاد فیروز ویسانلو و استاد اسدالهی دعوت کرد تا بر روی صحنه بیایند. یک قطعه ی ترکی قدیمی به نام «آیلیریق اجرا شد  که امید حاجیلی آن را به مرحوم مرتضی پاشایی تقدیم کرد. در هنگام اجرای این قطعه ترجمه ی این آهنگ به همراه عکسهای مرتضی پاشایی از مانیتور ها پخش میشد تا کسانی که زبان آذری بلد نیستند ترجمه ی آن را متوجه شوند.

پس از اجرای این قطعه از اآرش صمیمی نوازنده ی نی دعوت به عمل آمد تا به روی صحنه بیاید و قطعه ی خراسانی که در آلبوم جدید امید حاجیلی قرار خواهد داشت  اجرا شد. قطعه ی بعدی بوم بوم  بود و در آخر از محسن شریفیان دعوت شد تا به روی صحنه بیاید و قطعه ی دلبر سیاه اجرا شد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت. این کنسرت پر انرژی با اجرای دوباره ی دلبر به پایان رسید .

مجید برومند(بیسیست), پژمان فرهمند(پرکاشن), مرتضی جوادی(کیبورد و رهبر ارکستر), سینا پرتوی,حسین شریفی, علی ضرابی , مازیار احمد پور از دیگر نوازندگان این کنسرت بودند.

در این کنسرت لباس ها و عینک های اعضای گروه از شرکت مایا تهیه شده بود و نوازندگان با عینک آفتابی در طول کنسرت به اجرا پرداختند.

از میهمانان این کنسرت میتوان به: عماد طالب زاده، احسان خواجه امیری، هادی کاظمی، محسن افشانی، متین فولادوند، مانی نوری،  پرستو صالحی اشاره کرد.

در ادامه میتوانید عکس های زیبای نگین جواهری را از این کنسرت ببینید.

hajili 1

hajili 2

hajili 3

hajili 4

hajili 5

hajili 6

hajili 7

hajili 8

hajili 9

hajili 10

hajili 11

hajili 12

hajili 13

hajili 14

hajili 15

hajili 16

hajili 17

hajili 18

hajili 19

hajili 21

 

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *