اولین تیزر آلبوم ‘خاطره انگیز’ احسان غیبی منتشر شد

پژواک موزیک: 
احسان غیبی به جمع خوانندگان مجاز پیوست.

احسان غیبی پس از سپری شدن دوران ممنوع الفعالیتی طولانی مدتش، با انتشار اولین تیزر آلبوم جدیدش خبر از حضور قریب الوقوع در بازار موسیقی کشور داد .

وی که هفت سال در انتظار صدور مجوز بوده است به خبرنگار ما گفت : ” از اوایل سال ٩۵ پس از صدور مجوز فعالیتم بدون هیچ عجله ای اقدام به جمع آوری مجدد آلبوم خاطره انگیز کرده ام و قصد داشتم بدون هیچگونه فشاری با حوصله و به بهترین شکل قطعات جدیدم را آماده کنم. به همین دلیل برخلاف بسیاری از همکارانم در سکوت کامل خبری آثاری را ساخته و در این آلبوم گنجانده ام تا بتوانم دور شدن اجباری ام از سطح اول بازار موسیقی را به سرعت جبران کنم. ”

احسان غیبی با انتقاد از برخی همکارانش صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: ” متاسفانه برخی از خواننده ها پس از پایان دوران ممنوع الفعالیتی صرفاً به سرعت قصد انتشار آلبوم دارند و به نتیجهء آن فکر نمی کنند. بسیارند نمونه هایی که میتوانستند جزو بهترین ها باشند ولی امروز از کردهء خود سخت پشیمان هستند. من بهترین هایم را در آلبوم جدیدم قرار داده ام و طبق برنامه ریزی انجام شده بلافاصله پس از انتشار آن، اجرای کنسرت هایم نیز از تهران آغاز خواهد شد. ”

این آلبوم که تا بحال سه بار بازسازی شده بود، اینبار مجدداً گردآوری شده است و اکثر تنظیم کننده های بنام در آن حضور دارند. به نظر میرسد احسان غیبی عزم خود را برای بازگشتی چشمگیر به سطح اول بازار موسیقی جذب کرده است . گفتنی است شرکت هنراول پخش این آلبوم را به عهده خواهد داشت.

احسان غیبی

لینک های دانلود :

تیزر آلبوم احسان غیبی

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *