آینه قدی منتشر شد

چهارمین آلبوم رسمی مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ کشورمان از روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه در بازار موسیقی کشور منتشر شد.
آلبوم «آینه قدی» چهارمین آلبوم رسمی مهدی یراحی از صبح روز سه شنبه ۱۹ بهمن به صورت رسمی در سراسر کشور توزیع شد. مراسم رونمایی و جشن امضای آن نیز ساعت ۱۵  همین روز در مرکز همایش و گالری دیپلماتیک «اکو» برگزار خواهد شد.
این آلبوم در ۱۰ قطعه به نام‌های «آینه قدی»، «نفس»، «شال گردن»، «بی دفاع»، «تو که می‌رفتی»، «همین ساعت»، «بی‌سرزمین»، «مغلوب»، «سرما نزدیکه» و «نگو نگفتی» منتشر شده و ترانه‌های آن را روزبه بمانی، امیرعلی بهادری، آرش مهرابی، رضا شاهین و امیرحسین مساح سروده‌اند.
مهدی یراحی، امیر علی بهادری، احسان نی‌زن، وحید پویان و اسحاق اسدبیگی ملودی‌های «آینه قدی» را ساخته‌اند و در بخش تنظیم و میکس و مسترینگ این آلبوم نیز نام‌هایی چون هومن نامداری، کوشان حداد، پیمان میرزایی، سعید زمانی، اسحاق اسدبیگی به چشم می‌خورند.
مجید عبدی تهیه کننده چهارمین آلبوم رسمی «مهدی یراحی» است. این آلبوم تحت امتیاز شرکت «رویال هنر پارس» روانه بازار موسیقی کشور شده است و «پخش دنیای هنر» نیز وظیفه توزیع آن را در بازار موسیقی کشور بر عهده دارد.
آلبوم «آینه قدی» در مدت زمان کوتاهی که برای پیش فروش اینترنتی روی سایت‌های فروش آنلاین قرار گرفته بود، رتبه نخست پیش فروش اینترنتی را از آن خود کرد و یراحی در گفتگویی کوتاه از این اتفاق که به گفته خودش نشان‌دهنده احترام مخاطبانش به حقوق مادی و معنوی صاحبان آثار هنری و قانون کپی‌رایت است، ابراز خرسندی و از آنها قدردانی کرد.
مهدی یراحی تاکنون چهار آلبوم به نام‌های «منو رها کن» (۱۳۹۰)، «امپراطور» (۱۳۹۲)، «مثل مجسمه» (۱۳۹۴) و «آینه قدی» (۱۳۹۴) را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *